01.        poznajmy się

 

Studio Pictodo to zespół twórczych profesjonalistów, którzy czekają na nowe wyzwania. To także wieloletnie doświadczenie, za którym stoi bogaty wachlarz zrealizowanych projektów oraz ludzie, którzy nam zaufali. To w końcu kompleksowa obsługa, która pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu na szukanie specjalistów z różnych dziedzin.

Patryk-Kalista-Pictodo

Patryk Kalista

co-founder

Absolwent ASP w Katowicach na kierunku projektowania graficznego. W swojej pracy magisterskiej badał wpływ finansowania teatrów na rozwój sztuki plakatowej. Wraz z zespołem zajął III miejsce w konkursie na projekt i koncepcję wystawy w Pawilonie Polskim podczas piętnastej edycji Biennale Architektury w Wenecji. Projektuje identyfikacje wizualne, strony www, plakaty kulturalne. Jest wielokrotnym uczestnikiem Międzynarodowego Biennale Plakatu, Międzynarodowego Biennale Plakatu Teatralnego, Biennale Plakatu Polskiego. Jego prace można oglądać na wystawach, przeglądach oraz w publikacjach. W swojej pracy zawodowej zajmuje się również pracą dydaktyczną, nauczając studentów projektowania graficznego. Interesuje go wpływ kodów kulturowych oraz zmian kulturowych na komunikację za pośrednictwem obrazu i słowa. Jest estetą, który kocha piękno, dlatego nigdy nie rozstaje się z lustrem.

hello@pictodo.pl

t. 792 060 788

Olga-Mikos-Pictodo

Olga Mikos

co-founder

Jest absolwentką Wydziału Projektowego ASP w Katowicach i Wydziału Grafiki ASP we Wrocławiu. Projektuje zarówno dla klientów z sektora nowych technologii, branży wydawniczej oraz dla instytucji państwowych. Pracowała przy projektach komercyjnych oraz edukacyjnych, m.in. dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz w agencjach reklamowych. W Pictodo zajmuje się tworzeniem ilustracji, infografik oraz identyfikacji wizualnych. Ceni dobre projekty i duże obiady, dlatego jej biurko umieszczone jest w strategicznym miejscu – przy drzwiach od lodówki.

hello@pictodo.pl

t. 792 060 788

Tatiana-Zawrzykraj-Pictodo

Tatiana Zawrzykraj

social media manager

Absolwentka polonistyki-komparatystyki oraz zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyplomowana stylistka i kreatorka wizerunku. Wykształcenie sprawiło, że każdego dnia szuka w życiu odrobiny poezji. Jest fanką wierszy Julii Hartwig i Sylvii Plath, a także dzienników Susan Sontag. W jej życiu najważniejsze są detale, dlatego zawsze zwraca uwagę na przecinki. Pracuje również jako redaktorka portalu internetowego o modzie i biznesie.

hello@pictodo.pl

t. 792 060 788

Olek-Iwaszkiewicz-Pictodo

Olek Iwaszkiewicz

photo studio manager 

Ukończył pięcioletnie studia na wydziale fotografii artystycznej FAMU w Pradze, współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, a jego zdjęcia pojawiły się w m.in. w „Elle Deco”, „Dom i Wnętrze”, „Architektura”, „Twój Styl”, „Marianne Bydleni”, „Moderni Dom”. Był wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii, Akademii Fotografii, a obecnie naucza w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej. Jest jednym z najbardziej cenionych fotografów reklamy produktowej w Polsce.

hello@pictodo.pl

t. 792 060 788

Zapraszamy do kontaktu