Opis

Grupa Trakt to trzy firmy zajmujące się projektowaniem dróg, wykonawstwem drogowym oraz dystrybucją materiałów budowlanych (głównie kostek brukowych i innych materiałów potrzebnych przy budowie dróg i chodników). Powstały przestrzenne kostki, w które wpisane są pierwsze litery nazw firm. Kolorystyka oparta jest na czerni i trzech świeżych, wyrazistych kolorach.

 

Klient

Grupa Trakt

Projekt logotypów trzech marek

Trakt Materiały to sklep internetowy oferujący materiały do budowy dróg, podjazdów, chodników. Kolory identyfikacji sklepu to czerń i czerwień, nawiązująca do koloru popularnej czerwono-różowej kostki brukowej.

Pri Trakt to firma zajmująca się wykonawstwem drogowym. Identyfikacja oprócz koloru czarnego otrzymała żółty, kolor maszyn budowlanych i znaków drogowych.

Bi Trakt to zespół zajmujący się przygotowywaniem projektów z zakresu inżynierii lądowej. Kolory firmowe to czarny i błękitny, podkreślający projektowy i nieco bardziej papierowy charakter usług oferowanych przez tę częsć grupy Trakt.

Projekt wizytówek dla marki Trakt Materiały

Grafika na rewersie wizytówki jest rozwinięciem koncepcji przestrzennych kostek z logo. Również operuje połączeniem geometrycznych płaszczyzn koloru i delikatnych linearnych kształtów.

Sklep internetowy i opakowania

Strona internetowa Pri Trakt

Jak w przyjazny sposób przedstawić ofertę budowy dróg i chodników? Udało się to za pomocą zestawu dedykowanych ikon wyróżniających najważniejsze treści.